Shopping Cart

Syze Optike Moscot Pupik

Sa herë që merr pushimet, Xhaxhi Heshy- it i pëlqen të luajë me kuaj në Delancey. Gjithmonë një fans i formës së rrumbullakët të syzeve, ne vëmë bast se Pupik do të jetë zgjedhja fituese e Xhaxha Heshy-t.

359.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Moscot Pupik

Detajet e produktit:

  • I punuar me kombinimin e materialit italian Acetate dhe metalit;
  • Shirit metalik në pjeën e vetullave;
  • Tek bishtat është i gdhendur Marka e Moscot;

Përmasat:

  • Gjerësia e xhamit: 47 mm;
  • Gjerësia e skeletit: 134 mm;
  • Gjerësia e urës mes lenteve: 20 mm;
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm;
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

47

Ngjyra

CITRON/TORTOISE, Sage/ Pewter

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Moscot Pupik”

Newsletter