Shopping Cart

Syze Optike Moscot Gittel

Gittel jo vetëm që ishte një rrobaqepëse e shkëlqyer, por edhe një grua shumë e dashur, e cila e njihte shumë mirë gjyshin Sol. Duke qenë me vite ngjitur me dyqanin e saj, Sol-i mësonte nga ekspertiza e saj në qepjen e këmishave. Ajo i kushtonte rëndësi detajeve dhe njihej gjithmonë për spektaklin që i bënte formave të rrumbullakëta. Hej Glittel, faleminderit që e bëre Sol-in të duket kaq i mprehtë. Kjo është për ty!

369.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Moscot Gittel

Detajet e produktit:

  • I punuar me material italian Acetate, kombinuar me metal, duke përdorur dizajne unike që dallojnë në secilin model;
  • Të mbërthyera me dy vida të vogla të rrumbullakëta;
  • 3 mentesha të rrumbullakëta;
  • Tek bishtat është i gdhendur Marka e Moscot;

Përmasat:

  • Gjerësia e xhamit: 45 mm;
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm;
  • Gjerësia e urës mes lenteve: 21 mm;
  • Gjatësia e bishtave: 144 mm;
  • Përmasa: Të ngushta
Kalibri

45

Ngjyra

Karamel/ Ari

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Moscot Gittel”

Newsletter