Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Yucatan Originals

Syzet  Yucatan vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

192.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Yucatan Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë katrore;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 56 mm
  • Ura mes lenteve: 15 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

56

Ngjyra

Kafe/ Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Yucatan Originals”

Newsletter