Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Whitney Originals

Syzet Whitney vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Whitney Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe rezistent;
  • Vijnë në formë katrore;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 54 mm
  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e skeletit: 144 mm
  • Gjatësia e bishtave: 143 mm
Kalibri

54

Ngjyra

Red Gun Metal, E zeze/ E bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Whitney Originals”

Newsletter