Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Tulip Originals

Syzet Tulip vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Tulip Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 51 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 133 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

51

Ngjyra

E zeze/ Gri

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Tulip Originals”

Newsletter