Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Trastevere Vintage

Syzet Trastevere vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

175.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Trastevere Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 51 mm
  • Ura mes lenteve: 21 mm
  • Gjerësia e skeletit: 141 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

51

Ngjyra

Blu/ E kuqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Trastevere Vintage”

Newsletter