Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Tina Originals

Syzet Tina vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht, kanë super stil dhe ju nxjerrin në pah elegancën, këto janë syzet e duhura. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

205.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Tina Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe rezistent;
  • Vijnë në formë gjeometrike;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 52 mm
  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

52

Ngjyra

E zeze/ Pink Gold

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Tina Originals”

Newsletter