Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Sequoia Originals

Syzet Sequoia vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

198.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Sequoia Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë katrore;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 54 mm
  • Ura mes lenteve: 17 mm
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 142 mm
Kalibri

54

Ngjyra

Bronz/ Jeshile

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Sequoia Originals”

Newsletter