Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Schneider Originals

Syzet Schneider vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

185.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Schneider Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe rezistent;
  • Vijnë në formë gjeometrike;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 49 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

49

Ngjyra

Gold/ Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Schneider Originals”

Newsletter