Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Riga Originals

Syzet Riga vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze tërheqëse, elegante dhe me stil, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

198.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Riga Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe rezistent;
  • Vijnë në formën Cat Eye (sy mace), duke ofruar më tepër feminilitet;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 55 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 133 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

53

Ngjyra

BX/ Pink

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Riga Originals”

Newsletter