Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Richard Originals

Syzet Richard vijnë tek ju me stilin perfekt. Nëse kërkoni për një palë syze që kombinohen lehtësisht dhe janë elegante, këto syze janë zgjedhja e duhur. Krijuar nga Etnia Barcelona, syzet mishërojnë ndërthurjen e artit, kulturës, trendet e fundit të modës dhe detajit të ngjyrave.

175.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Richard Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 50 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 137 mm
  • Gjatësia e bishtave: 146 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

50

Ngjyra

Blu, E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Richard Originals”

Newsletter