Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Pearl District II Vintage

Syzet Pearl District II vijnë tek ju me formën perfekte për stil, pamje të bukur dhe finesë. Etnia Barcelona është krijuar në ndërthurje të stilit, modernitetit, trendeve të fundit të modës, artit, kulturës dhe detajit në ngjyra.

159.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Pearl District II Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 48 mm
  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e skeletit: 136 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

48

Ngjyra

E zeze/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Pearl District II Vintage”

Newsletter