Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Orchid Originals

Ky model është pjesë e koleksionit të vitit 2020 të markës spanjolle Etnia Barcelona. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo është diferencuar nga markat e tjera falë detajeve dhe formave që pasqyrojnë cilësinë, elegancën dhe stilin. Këto syze janë lehtësisht të kombinueshme.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Orchid Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, i lehtë dhe mjaft praktik;
  • Vijnë në formë gjeometrike;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 50 mm
  • Ura mes lenteve: 17 mm
  • Gjerësia e skeletit: 131 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

50

Ngjyra

E zeze/ Koral

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Orchid Originals”

Newsletter