Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Oliver Originals

 

Syzet Etnia Barcelona lahen me ngjyra të bukura duke tërhequr vëmendjen për mjeshtërinë e tyre mahnitëse. Etnia Barcelona është ngjyra, arti, kultura. Ajo ndërthur syzet e stilit mesdhetar, të pavarur dhe rebel. Ndërthur traditën me modernitetin, cilësinë dhe inovacionin. Dhe është gjithashtu qyteti që na frymëzon: Barcelona. Syzet Oliver janë të përshtatshme për të gjithë ata që e duan elegancën dhe detajin.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Oliver Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe mjaft rezistent;
  • Vijnë në formë drejtkëndore, duke ofruar stil dhe pamje më të bukur;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 56 mm
  • Ura mes lenteve: 17 mm
  • Gjerësia e skeletit: 141 mm
  • Gjatësia e bishtave: 146 mm
Kalibri

56

Ngjyra

Kafe/ E kuqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Oliver Originals”

Newsletter