Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Malbork Originals

Syzet Etnia Barcelona lahen me ngjyra të bukura duke tërhequr vëmendjen për mjeshtërinë e tyre mahnitëse. Etnia Barcelona është ngjyra, arti, kultura. Ajo është pasqyrim i syzeve mesdhetare, të pavarura dhe rebele, ndërthurje e traditës dhe modernitetit, cilësisë dhe inovacionit. Dhe është gjithashtu qyteti që na frymëzon: Barcelona. Syzet Malbork ju ofrojnë pamjen elegante, të pashme dhe mjaft tërheqëse. Detajet dhe ngjyrat janë lehtësisht të kombinueshme.

195.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Malbork Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Forma Cat Eye (Sy mace) ofron elegancën dhe feminilitetin e dëshiruar në modelin me detajet perfekte në këto syze;
  • Bishtat e kthyer dhe hundëzat nuk do ë lejojnë rrëshqitjen e syzeve, pa shkaktuar bezdisje, duke ju ofruar komoditet;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 53 mm
  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e skeletit: 129 mm
  • Gjatësia e bishtave: 137 mm
Kalibri

53

Ngjyra

E zeze/ Bezhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Malbork Originals”

Newsletter