Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Lone Star Originals

Syzet Etnia Barcelona lahen me ngjyra të bukura duke tërhequr vëmendjen për mjeshtërinë e tyre mahnitëse. Etnia Barcelona është ngjyra, arti, kultura. Ajo ofron syzet e stilit mesdhetar, të pavarur dhe rebel, ndërthurje e traditës dhe modernitetit, cilësisë dhe inovacionit. Dhe është gjithashtu qyteti që na frymëzon: Barcelona. Syzet Lone Star vijnë me skelet të hollë, që bashkuar me formën pilot dhe detajet e ngjyrave bën diferencën.

199.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Lone Star Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, i lehtë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë pilot, për elegancë dhe stil;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 56 mm
  • Ura mes lenteve: 17 mm
  • Gjerësia midis lenteve: 141 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

56

Ngjyra

E kuqe/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Lone Star Originals”

Newsletter