Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Le Marais II Vintage

Syzet Etnia Barcelona lahen me ngjyra të bukura duke tërhequr vëmendjen për mjeshtërinë e tyre mahnitëse. Etnia Barcelona është ngjyra, arti, kultura. Ajo është firma e syzeve mesdhetare, e pavarur dhe rebele, duke ndërthurur traditën me modernitetin, cilësinë dhe inovacionin. Dhe është gjithashtu qyteti që na frymëzon: Barcelona. Me syzet Le Marais ju do të ndieni stilin, detajet e përdorura dhe elegancën që në momentin që i vendosni.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Le Marais II Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë ovale, duke dhënë më tepër feminilitet dhe elegancë;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes.

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 47 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e skeletit: 129 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

47

Ngjyra

Gold/ Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Le Marais II Vintage”

Newsletter