Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Las Dunas Originals

Syzet Las Dunas vijnë tek ju me formën e duhur për një stil elegant dhe mjaft komod. Skeleti i hollë dhe përmasat me formën katrore sigurojnë lehtësi dhe qëndrueshmëri.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Las Dunas Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal i lehtë dhe rezistent;
  • Vijnë në formë katrore, për më tepër elegancë;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 51 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e skeletit: 136 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

51

Ngjyra

E kuqe/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Las Dunas Originals”

Newsletter