Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Kreuzberg II Vintage

Ofrojini vetes një palë syze Kreuzberg. Ato përbëhen nga materiali më i mirë, ku ndërthuret detaji me formën dhe përmasat. Syzet vijnë të lehta, të qëndrueshme dhe me mjaft stil falë formës së rrumbullakët.

159.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Kreuzberg II Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët, për më tepër feminilitet;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 47 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e skeletit: 131 mm
  • Gjatësia e bishtave: 142 mm
Kalibri

47

Ngjyra

E kuqe/ Jeshile

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Kreuzberg II Vintage”

Newsletter