Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Kallio II Vintage

Syzet Kallio II vijnë tani tek ju në formën e duhur për ata që duan të duken bukur. Forma katrore u ofron këtyre syzeve stilin e dëshiruar nga ju dhe thjeshtësinë e kërkuar. Bashkojini stilit tuaj detajet e këtyre syzeve.

159.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Kallio II Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë katrore, duke ofruar stil;
  • Ofron mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 49 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 136 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

49

Ngjyra

Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Kallio II Vintage”

Newsletter