Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Jorn Originals

Krijuar nga njerëz që i njohin trendet e fundit të modës, syzet Jorn shfaqin dizajnin e duhur në formën e kërkuar. Kornizat drejtkëndore të këtyre syzeve Etnia janë bërë nga materiali më i mirë, i lehtë, por i qëndrueshëm. Si rezultat, syzet janë të lehta, të forta, hipoalergjike dhe që i rezistojnë kohës.

195.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Jorn Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, për lehtësi dhe qëndrueshmëri të skeletit;
  • Vijnë në formë drejtkëndore, për elegancë dhe seriozitet;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 54 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 140 mm
  • Gjatësia e bishtave: 144 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

54

Ngjyra

E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Jorn Originals”

Newsletter