Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Jordaan Vintage

Etnia Barcelona Jordaan është një nga stilet më elegante të syzeve optike. Ajo tërheq vëmendje për shkak të detajeve të saj unike. Forma ovale i bën këto syze të duken bukur tek të gjithë. Materiali i përdorur siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Përmirësoni stilin tuaj, blini syzet në versionin më modern.

169.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Jordaan Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, në stilin Vintage, Retro
  • Vijnë në formë ovale, duke ofruar më tepër stil;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 48 mm
  • Ura mes lenteve: 121 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

48

Ngjyra

E zeze/ Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Jordaan Vintage”

Newsletter