Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Jasmund Originals

Syzet Jasmund janë krijuar për ata që e njohin stilin, eleganën dhe të bukurën. Kombinuar me formën drejtkëndore, këto syze ofrojnë stilin perfekt për ata që e duan të bukurën.

198.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Jasmund Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga metali i fortë dhe i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë drejtkëndore, duke ofruar më tepër stil;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 57 mm
  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e skeletit: 146 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

55

Ngjyra

GM/ E verdhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Jasmund Originals”

Newsletter