Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Fiordland Originals

Dukuni bukur dhe me stil me syzet Etnia Fiordland. Krijuar me mjeshtëri me format dhe ngjyrat të kombinueshme me të gjitha format e fytyrës.

195.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Fiordland Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal i fortë;
  • Vijnë në formën Clubmaster, për stil dhe feminilitet;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 53 mm
  • Ura mes lenteve: 17 mm
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 137 mm
Kalibri

53

Ngjyra

Lejla/ Pink Gold, E zeze/ Gold

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Fiordland Originals”

Newsletter