Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Etosha Originals

Krijuar duke kombinuar trendet e fundit të modës, syzet Etosha ofrojnë dizajne mahnitëse. Ato janë krijuar nga materiali Acetate me cilësi të lartë për të siguruar forcë dhe rehati.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Etosha Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, i fortë dhe mjaft i lehtë;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët, për stil dhe mbulim të plotë të pamjes;
  • Bishtat dhe hundëzat do të parandalojnë rrëshqitjen e syzeve dhe bezdisjen që vjen me të, ndërsa menteshat do të sigurojnë përshtatje me fytyrën tuaj.

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 54 mm
  • Ura mes lenteve: 15 mm
  • Gjatësia e bishtave: 142 mm
Kalibri

54

Ngjyra

E zeze/ E bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Etosha Originals”

Newsletter