Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Edith Originals

Krijuar nga njerëz me mendje të shkëlqyer dhe me stil në trendet e reja të modës, syzet Edith paraqesin këtë dizajnin e shkëlqyer për funksionalitetin perfekt. Skeleti në formë drejtkëndore i këtyre syzeve është krijuar nga metali më i mirë, i cili është një material i lehtë, por i qëndrueshëm. Si rezultat, syzet janë të lehta, të forta, hipoalergjike dhe afatgjata.

195.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Edith Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal i qëndrueshëm;
  • Vijnë në formë drejtkëndore;
  • Bishtat e lakuar do të kapen mirë në pjesën e pasme të veshëve tuaj dhe meqenëse janë të lëmuara, ato nuk do t’ju vrasin apo të shkaktojnë bezdisje. Hundëzat dhe menteshat nga ana tjetër, do të sigurojnë një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme me fytyrën tuaj.

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 52 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjatësia e bishtave: 137 mm
Kalibri

52

Ngjyra

E bardhe/ Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Edith Originals”

Newsletter