Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Cocora Originals

Krijuar nga njerëz me mendje të shkëlqyer dhe me stil në trendet më të fundit të modës, syzet Cocora paraqesin dizajnin e mrekullueshëm. Forma Cat Eye është krijuar nga metali më i mirë, një material i lehtë, por i qëndrueshëm. Si rezultat, syzet janë të lehta, të forta, hipoalergjike dhe që i rezistojnë kohës.

185.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Cocora Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga metali;
  • Forma Cat Eye do sigurojë mbështetje maksimale për një pamje sa më elegante;
  • Bishtat e lakuar do të kapen mirë në pjesën e pasme të veshëve tuaj dhe meqenëse janë të lëmuara, ato nuk do t’ju vrasin apo të shkaktojnë bezdisje. Hundëzat dhe menteshat, nga ana tjetër, do të sigurojnë një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme me fytyrën tuaj.

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 53 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 137 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

53

Ngjyra

Bronz/ Metal Light Turquoise

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Cocora Originals”

Newsletter