Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Coco Originals

Ndihuni me stil dhe në rehati të plotë me syzet Coco nga Etnia Barcelona. Forma e tyre ju mundëson përshtatje me fytyrën tuaj dhe komoditet të dëshiruar.

192.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Coco Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 51 mm
  • Ura mes lenteve: 16 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

51

Ngjyra

E zeze/ E kuqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Coco Originals”

Newsletter