Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Chagall Vintage

Shprehni origjinalitetin tuaj me syzet optike Etnia Barcelona Chagall. Ardhur tek ju në përmasat dhe formën e duhur për komforditet, elegancë dhe stil.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Chagall Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, në stilin Vintage, Retro
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Forma mundëson mbulimin e plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 48 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

48

Ngjyra

Rose Gold/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Chagall Vintage”

Newsletter