Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Belgravia Vintage

Etnia Barcelona Belgravia është një nga modelet më të njohura të syzeve optike. Ajo tërhoqi interesin dhe vëmendjen e blerësve për shkak të veçorive dhe specifikimeve të saj unike. Forma ovale i bën këto syze të duken elegante dhe plot stil. Materiali i përdorur siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

175.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Belgravia Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë ovale, me mbulim të plotë të pamjes suaj;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 53 mm
  • Ura mes lenteve: 18 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

53

Ngjyra

Metal Light Turquoise/ Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Belgravia Vintage”

Newsletter