Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Auxonne Originals

Duke ofruar një gamë të gjerë të dizenjove fantastike dhe të çuditshme, syzet Etnia Barcelona janë një mënyrë e mirë për të arritur stilin dhe pamjen perfekte. Krijuar nga njerëz me mendje të shkëlqyer dhe me stil në industrinë e modës, syzet Auxonne paraqesin dizajnin absolut.

209.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Auxonne Originals

Detajet e produktit:

  • Syzet Auxonne janë bërë nga metali më i mirë, i cili është një material i lehtë, por i qëndrueshëm. Si rezultat, syzet e syve janë të lehta, të forta, hipoalergjike dhe i rezistojnë kohës;
  • Bishtat e lakuar do të kapen mirë në pjesën e pasme të veshëve tuaj dhe meqenëse janë të lëmuara, ato nuk do t’ju vrasin apo të shkaktojnë bezdisje. Hundëzat dhe menteshat nga ana tjetër, do të sigurojnë një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme me fytyrën tuaj.

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e skeletit: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 142 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

52

Ngjyra

Bronz/ E zeze, Pink Gold/ Blue

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Auxonne Originals”

Newsletter