Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Asinara Originals

Krijuar duke u kombinuar me trendet e modës, syzet Asinara ofrojnë dizajne mahnitëse. Ato janë krijuar nga materiali me cilësi të lartë për të siguruar forcë dhe rehati. Ndihuni komod dhe me stil duke mbajtur syzet Asinara!

192.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Asinara Originals

Detajet e produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, që siguron forcë dhe rehati;
  • Bishtat dhe hundëzat do të ofrojnë siguri, pa krijuar shqetësimin e rrëshqitjes dhe menteshat do të sigurojnë përshtatje me fytyrën tuaj;
  • Ofrojnë mbrojtje superiore kundër rrezeve UV kancerogjene.

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 16 mm
  • Gjerësia e skeletit: 134 mm
  • Gjatësia e bishtave: 137 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

53

Ngjyra

E zeze/ Gold

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Asinara Originals”

Newsletter