Shopping Cart

Syze Optike Etnia Barcelona Arezzo Originals

Etnia Barcelona AREZZO është një nga stilet më të njohura të syzeve optike. Ajo tërhoqi interesin dhe vëmendjen e blerësve për shkak të veçorive dhe specifikave të saj unike. Forma ovale i bën këto syze të shkëlqejnë tek të gjithë ata që i vendosin. Materiali i përdorur siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

198.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Arezzo Originals

Detajet e produktit:

  • Forma Cat Eye është bërë nga metali më i mirë, i cili është një material i lehtë, por i qëndrueshëm. Si rezultat, këto syze janë të lehta, të forta, hipoalergjike dhe që i rezistojnë kohës;
  • Bishtat e lakuar do të kapen mirë në pjesën e pasme të veshëve tuaj dhe meqenëse janë të lëmuara, ato nuk do t’ju vrasin apo bezdisin. Hundëzat dhe menteshat, nga ana tjetër, do të sigurojnë një përshtatje të sigurt dhe të rehatshme për fytyrën tuaj.

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 17 mm
  • Gjerësia e skeletit: 134 mm
  • Gjatësia e bishtave: 135 mm
  • Përmasa: Mesatare
Kalibri

53

Ngjyra

E zeze/ E kuqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Optike Etnia Barcelona Arezzo Originals”

Newsletter