Shopping Cart

Syze optike Apache Original

Shprehni origjinalitetin tuaj duke zotëruar një palë syze optike Etnia Barcelona. Komoditeti i siguruar është maksimal dhe me këto syze ju do të provoni prakticitetin kombinuar me trendet e fundit të modës.

198.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Optike Etnia Barcelona Apache Original

Detajet e produktit:

  • Ato janë të punuara nga metali me cilësi të lartë të metalit për të siguruar forcë dhe komoditet;
  • Bishtat e syzeve që nuk rrëshqasin dhe hundëzat do të mbajnë syzet tuaja të mbërthyera, ndërsa menteshat do të sigurojnë përshtatje me fytyrën tuaj;
  • Ofrojnë mbrojtje superiore kundër rrezeve UV kancerogjene;
  • Forma e syzeve vjen në formë pilot, duke siguruar mbulim të plotë të pamjes suaj;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e syzeve: 146 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm

 

Kalibri

53

Ngjyra

GM Red

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze optike Apache Original”

Newsletter