Shopping Cart

Syze Dielli Moscot Gonif

Në ditët e para të të shtunave, menaxherët e Orchard Street Shop shpesh bënin thirrje për personazhe që kishin nevojë për syze joshëse për shfaqjen e asaj nate. Me shkëlqimin e titaniumit dhe formën e aviatorit, Gonif u krijua për të qenë qendra e vëmendjes.

439.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Moscot Gonif

Detajet e produktit:

  • Materiali është titanium i pastër me dyfish shkëlqim në pjesën e vetullave;
  • Hundëza të rehatshme me material titanium;
  • Lentet janë në ngjyrë druri;

Përmasat:

  • Gjerësia e xhamit: 54 mm;
  • Gjerësia e skeletit: 136 mm;
  • Gjerësia e urës mes lenteve: 18 mm;
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm;
  • Përmasa: Të gjera
Kalibri

54

Ngjyra

Ari, Argjend

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Moscot Gonif”

Newsletter