Shopping Cart

Syze Dielli Moscot EZRA

Ezra drejtonte stendën më të madhe të frutave në tregun Essex Street, por kjo nuk e ndaloi atë të vizitonte gjyshin Sol për të ndërruar mollët me një palë syze që ai ëndërronte t’i kishte. Gjatë Luftës së Dytë Botërore ishte e vështirë të bëje tregti dhe të duhej të ngeleshe borxh, edhe pse Ezra ia doli ta paguante këtë borxh. Ndoshta një mollë në ditë, nuk është edhe aq e mjaftueshme për të mbajtur doktorin larg.

349.00

In stock
Compare
SKU: 3 Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Moscot EZRA

Detajet e produktit:

  • I punuar me material italian Acetate;
  • Të mbërthyera me tre vida të vogla të rrumbullakëta;
  • 7 mentesha të rrumbullakëta;
  • Tek bishtat është i gdhendur Marka e Moscot;
  • Lentet janë xhami, G-15, në ngjyrë jeshile në gri, duke absorbuar vetëm 85% të dritës përtej  lenteve.

Përmasat:

  • Gjerësia e xhamit: 47 mm;
  • Gjerësia e skeletit: 139 mm;
  • Gjerësia e urës mes lenteve: 22 mm;
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm;
  • Përmasa: Të gjera
Kalibri

47, 49

Ngjyra

Dark Havana, E zeze, Honey Blonde

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Moscot EZRA”

Newsletter