Shopping Cart

Syze Dielli Moscot Arthur Spirit

Ky model bazohet tek silueta e Lemtosh-it, por me një skelet të dizenjuar për një pamje më fine dhe një urë midis lenteve që i afrohet punëve të biznesit. Thuhet që puna nuk duhet të përzihet me jetën private, por ne nuk mund ta mbanim dot veten.

349.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Moscot Arthur Spirit

Detajet e Produktit:

  • I punuar me material italian Acetate;
  • Të mbërthyera me dy vida të vogla të rrumbullakëta;
  • Tek bishtat është i gdhendur Marka e Moscot;
  • Lentet janë plastike CR-39 (Columbia Resin #39), në ngjyrë Gri;
  • Veshje anti refleks në pjesën e pasme të lentes;

Përmasat:

  • Gjerësia e xhamit: 50 mm;
  • Gjerësia e skeletit: 142 mm;
  • Gjerësia e urës midis lenteve: 21 mm;
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm;
  • Përmasa: Të gjera
Kalibri

50

Ngjyra

Charcoal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Moscot Arthur Spirit”

Newsletter