Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona La Gavina Sun- Vintage

Shprehni origjinalitetin tuaj duke zotëruar një palë syze dielli Etnia Barcelona. Ato janë të lëmuara, funksionale dhe në modë. Krijuar me kombinimet e trendeve të fundit të modës, syzet e diellit La Gavina Sun ofrojnë dizajn mahnitëse që plotësohet nga një funksionalitet i shkëlqyer.

179.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona La Gavina Sun- Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate me cilësi të lartë për të siguruar forcë dhe rehati;
  • Bishtat që nuk rrëshqasin dhe hundëzat nuk do të lejojnë që syzet të bien, ndërsa menteshat do të sigurojnë një përshtatje të këndshme;
  • Minerali i lenteve është gjithashtu i fortë. Ato mund t’ju ofrojnë mbrojtje superiore kundër rrezeve UV kancerogjene;
  • Forma e syzeve vjen e rrumbullakët, duke siguruar një mbulim të plotë;

Përmasat:

  • Ura mes lenteve: 19 mm
  • Gjerësia e syzeve: 138 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

49

Ngjyra

E zeze/ Blu

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona La Gavina Sun- Vintage”

Newsletter