Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Jordaan Sun II Sun- Vintage

Shprehni origjinalitetin tuaj duke zotëruar një palë syze dielli Etnia Barcelona. Ato janë të lëmuara, funksionale dhe në modë. Krijuar duke kombinuar trendet e modës, syzet e diellit Jordaan Sun II ofrojnë dizajne mahnitëse që plotësohen nga një funksionalitet i shkëlqyer. Krijuar nga materiali me cilësi të lartë për të siguruar forcë dhe rehati.

179.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Jordaan Sun II Sun- Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Bishtat nuk rrëshqasin dhe hundëzat do të parandalojnë rënien e shpeshtë të syzeve, ndërsa menteshat do të sigurojnë një përshtatje të këndshme me fytyrën tuaj;
  • Ato mund t’ju ofrojnë mbrojtje superiore kundër rrezeve UV kancerogjene;

Përmasat:

  • Ura mes lenteve: 22 mm
  • Gjerësia  e syzeve: 141 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

50

Ngjyra

E zeze/ Jeshile

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Jordaan Sun II Sun- Vintage”

Newsletter