Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Hamilton Sun – Vintage

Etnia Hamilton Sun vjen tashmë tek ju me modelet më elegante dhe perfekte për pamje me stil, elegancë dhe shik. Ofrojini ditëve tuaja stilin e duhur me syzet që ju bëjnë të ndiheni plot vetëbesim.

209.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Hamilton Sun – Vintage

Detajet e Produktit:

  • I përbërë nga materiali metal;
  • Koleksioni Vintage vjen vetëm për ju në modelet më të bukura;
  • Dizenjuar për ata që e duan të bukurën dhe elegancën;

Përmasat:

  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e syzeve: 140 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

51

Ngjyra

Gold/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Hamilton Sun – Vintage”

Newsletter