Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Via Veneto Sun – Originals

Etnia Barcelona Via Veneto Sun është një stil klasik i syzeve të diellit. Forma Cat Eye me mbulimin e plotë të pamjes i bën këto syze të duken të shkëlqyera tek të gjithë. Lentet Barberini janë krijuar për të mbrojtur sytë tuaj nga rrezet e dëmshme UV dhe intensiteti i dritës. Mund t’i vishni në plazh, kur shkoni për ski ose dhe duke ngarë makinën; ato janë mjaft të qëndrueshme, duke rezistuar për shumë vite.

209.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Via Veneto Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate, duke siguruar besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme;
  • Syzet vijnë në stilin Cat Eye (sy mace);
  • Madhësia e syzeve është mesatare, duke ofruar mbulim të plotë të shikimit;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 18 mm
  • Gjerësia e lentes: 55 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

55

Ngjyra

Kafe, E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Via Veneto Sun – Originals”

Newsletter