Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Trinity Sun – Originals

Nëse po kërkoni një palë syze që do ju bëjnë të ndiheni shik, me elegancë dhe stil, këto syze janë modeli i duhur. Falë formës drejtkëndore, ato ju ofrojnë një rehati dhe prakticitet. Materiali Acetate i bën të rehatshme dhe mjaft komode. Mbani këto syze për të krijuar një stil unik dhe tepër të veçantë.

209.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Trinity Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Forma drejtkëndore vjen me elegancë dhe stil;
  • Lentet janë me refleks, të graduara, që vijnë duke u zbehur në pjesën e poshtme të lenteve;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 16 mm
  • Gjerësia e syzeve: 142 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

62

Ngjyra

E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Trinity Sun – Originals”

Newsletter