Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona The Kennedy Sun – Originals

Koleksioni i limituar Eufloria është një shpërthim ngjyrash. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo është veçuar nga markat e tjera falë detajeve të saj dhe formave që pasqyrojnë cilësinë. Lentet e gradientit fotokromik ndryshojnë transparencën bazuar në ekspozimin ndaj rrezeve të diellit (ose rrezatimit UV), duke mbrojtur shikimin tuaj.

259.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona The Kennedy Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Vijnë në formë rrumbullake për stil dhe origjinalitet;
  • Lentet janë me refleks, me lente të graduara që vijnë duke u zbehur drejt pjesës së poshtme të lentes;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 23 mm
  • Gjerësia e syzeve: 145 mm
  • Gjatësia e bishtave: 147 mm
Kalibri

48

Ngjyra

Blu/ E verdhe, Havana/ Jeshile, Havana/ Portokalli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona The Kennedy Sun – Originals”

Newsletter