Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona The Einstein Sun – Originals

Koleksioni i kufizuar Eufloria është një shpërthim ngjyrash. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo e veçonte veten nga markat e tjera për detajet e saj dhe format që pasqyrojnë cilësinë. Falë efektit gradient, syzet e diellit The Einstein janë ideale për ditët e nxehta të verës, kur intensiteti i dritës godet syrin në kënde të ndryshme.

259.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona The Einstein Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Në formë të rrumbullakët për më tepër elegancë dhe stil;
  • Lentet e gradientit fotokromik ndryshojnë transparencën bazuar në ekspozimin ndaj rrezeve të diellit (ose rrezatimit UV), për të mbrojtur shikimin tuaj kur ndryshon intensiteti i dritës.

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 26 mm
  • Gjerësia e syzeve: 143 mm
  • Gjatësia e bishtave: 147 mm
Kalibri

44

Ngjyra

Kafe/ Roze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona The Einstein Sun – Originals”

Newsletter