Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Stroget Sun – Originals

Etnia Barcelona Stroget Sun është një stil klasik i syzeve të diellit. Materiali plastik siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Mund ta vishni në plazh, kur shkoni për ski ose dhe në timon; ato janë aq të qëndrueshme sa nuk do të keni probleme për vite me rradhë.

229.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Stroget Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali plastik;
  • Forma ovale me kornizën Full Rim i bën këto syze të duken të shkëlqyera për të gjithë;
  • Korniza e syzeve ofron një mbulim të plotë të pamjes;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e syzeve: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 135 mm
  • Gjerësia e lentes: 49 mm
  • Gjatësia e lentes: 44 mm
Kalibri

49

Ngjyra

Blu/ E verdhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Stroget Sun – Originals”

Newsletter