Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Sofo Sun – Originals

Sofo Sun janë syzet super të rafinuara të diellit. Dizenjuar për gratë që kanë stilin e tyre individual. Forma drejtkëndëndore, e rehatshme ofron elegancë. Të kombinueshme lehtësisht me veshjen tuaj, këto syze vijnë në format dhe përmasat e përshtatshme për çdo veshje.

219.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Sofo Sun – Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali Acetate;
  • Vijnë në formë drejtkëndore;
  • 100% mbrojtje kundra rrezeve UVA dhe UVB;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e syzeve: 137 mm
  • Gjatësia e bishtave: 140 mm
Kalibri

52

Ngjyra

E bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Sofo Sun – Originals”

Newsletter