Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Mission District Sun II – Vint

Syzet e diellit Etnia Barcelona vijnë si pjesë e koleksionit të cilësisë së mirë të markës spanjolle Etnia Barcelona. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo dallohet nga markat e tjera për shkak të detajeve të saj shumë të kujdesshme dhe formave unike.

189.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Mission District Sun II – Vint

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali plastik;
  • Vijnë në formë  të rrumbullakët;
  • Lentet vijnë me refleks;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 22 mm
  • Gjerësia e lentes: 47 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

47

Ngjyra

E verdhe/ Havana

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Mission District Sun II – Vint”

Newsletter