Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Mayfair Sun- Originals

Ndihuni bukur dhe me stil me syzet MayFair. Komode dhe të pështatshme me formën tuaj të fytyrës, ato ofrojnë një pamje dhe mbulim të plotë të fytyrës. Dizenjuar për elegancë, këto syze vijnë tek ju në formën më perfekte për femrat me stil. Lehtësisht të kombinueshme.

209.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Mayfair Sun- Originals

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali plastik i skeletit, ndërsa xhamat janë në ngjyrë kristal;
  • Vijnë në formë flutur, me stilin Cat-Eye, (sy mace);
  • Cepat e bishtave vijnë në ngjyrë të kuqe;
  • Lentet vijnë me refleks;

Përmasat:

  • Ura midis lenteve: 22 mm
  • Gjerësia e syzeve: 144 mm
  • Gjatësia e bishtave: 145 mm
Kalibri

54

Ngjyra

Jeshile, E zeze

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Mayfair Sun- Originals”

Newsletter