Shopping Cart

Syze Dielli Etnia Barcelona Chagall Sun- Vintage

Syzet e diellit Etnia Barcelona të përbëra nga lente me xham mineral natyral ju ofrojnë pamjen më të bukur në botë, Bishtat kafe me njolla ju japin elgancën dhe stilin e dëshiruar. Kombinuar me lentet që ndryshojnë ngjyrë gradualisht, këto syze ju japin pamjen perfekte për ju që doni të dukeni dhe ndiheni bukur.

199.00

In stock
Compare
Categories: ,

Share this product

Syze Dielli Etnia Barcelona Chagall Sun- Vintage

Detajet e Produktit:

  • Të përbëra nga materiali metal, në stilin Vintage, Retro;
  • Vijnë në formë të rrumbullakët;
  • Uniseks;

Përmasat:

  • Gjerësia e lenteve: 49 mm
  • Ura mes lenteve: 20 mm
  • Gjerësia e syzeve: 135 mm
  • Gjatësia e bishtave: 148 mm
Kalibri

49

Ngjyra

BX Gold

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Syze Dielli Etnia Barcelona Chagall Sun- Vintage”

Newsletter