Shopping Cart

Syze Dielli

Showing 13–24 of 39 results

Syze Dielli Etnia Barcelona The Einstein Sun – Originals

259.00

Koleksioni i kufizuar Eufloria është një shpërthim ngjyrash. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo e veçonte veten nga markat e tjera për detajet e saj dhe format që pasqyrojnë cilësinë. Falë efektit gradient, syzet e diellit The Einstein janë ideale për ditët e nxehta të verës, kur intensiteti i dritës godet syrin në kënde të ndryshme.

Syze Dielli Etnia Barcelona The Kennedy Sun – Originals

259.00

Koleksioni i limituar Eufloria është një shpërthim ngjyrash. Kjo markë e pavarur ka hyrë në botën e optikës, kulturës dhe artit. Ajo është veçuar nga markat e tjera falë detajeve të saj dhe formave që pasqyrojnë cilësinë. Lentet e gradientit fotokromik ndryshojnë transparencën bazuar në ekspozimin ndaj rrezeve të diellit (ose rrezatimit UV), duke mbrojtur shikimin tuaj.

Syze Dielli Etnia Barcelona Trinity Sun – Originals

209.00

Nëse po kërkoni një palë syze që do ju bëjnë të ndiheni shik, me elegancë dhe stil, këto syze janë modeli i duhur. Falë formës drejtkëndore, ato ju ofrojnë një rehati dhe prakticitet. Materiali Acetate i bën të rehatshme dhe mjaft komode. Mbani këto syze për të krijuar një stil unik dhe tepër të veçantë.

Syze Dielli Etnia Barcelona Via Veneto Sun – Originals

209.00

Etnia Barcelona Via Veneto Sun është një stil klasik i syzeve të diellit. Forma Cat Eye me mbulimin e plotë të pamjes i bën këto syze të duken të shkëlqyera tek të gjithë. Lentet Barberini janë krijuar për të mbrojtur sytë tuaj nga rrezet e dëmshme UV dhe intensiteti i dritës. Mund t’i vishni në plazh, kur shkoni për ski ose dhe duke ngarë makinën; ato janë mjaft të qëndrueshme, duke rezistuar për shumë vite.

Syze Dielli Miltzen Original

339.00

Miltzen- i me formë të rrumbullakët, me mbulim të plotë të pamjes është shfaqur si fillim në vitin 1930, Emri u vendos në nder të xhaxhait Heshy. që çuditërisht të gjithë e thërrisnin “Xhaxhi Miltzen” dhe ashtu ngeli… Ja ku e keni zonja dhe zotërinj…. MILTZEN!

Syze Dielli Miltzen TT Originals

449.00

Miltzen- i me formë të rrumbullakët, me mbulim të plotë të pamjes është shfaqur si fillim në vitin 1930, Emri u vendos në nder të xhaxhait Heshy. që çuditërisht të gjithë e thërrisnin “Xhaxhi Miltzen” dhe ashtu ngeli… Ja ku e keni zonja dhe zotërinj…. MILTZEN!

Syze Dielli Moscot Arthur Spirit

349.00

Ky model bazohet tek silueta e Lemtosh-it, por me një skelet të dizenjuar për një pamje më fine dhe një urë midis lenteve që i afrohet punëve të biznesit. Thuhet që puna nuk duhet të përzihet me jetën private, por ne nuk mund ta mbanim dot veten.

Syze dielli Moscot BILIK ORIGINALS

349.00

Syzet Billik vijnë tek ju, tashmë si dy forma në një të vetme. Pak më katror dhe me cepa më të mprehtë, syzet Billik vijnë tek ju me bishta të fortë, të mbërthyer për të ruajtur formën dhe për t’u përshtatur me formën tuaj të fytyrës.

Syze Dielli Moscot Bilik Originals

328.00

Syzet Billik vijnë tek ju, tashmë si dy forma në një të vetme. Pak më katror dhe me cepa më të mprehtë, syzet Billik vijnë tek ju me bishta të fortë, të mbërthyer për të ruajtur formën dhe për t’u përshtatur me formën tuaj të fytyrës.

Syze Dielli Moscot EZRA

349.00

Ezra drejtonte stendën më të madhe të frutave në tregun Essex Street, por kjo nuk e ndaloi atë të vizitonte gjyshin Sol për të ndërruar mollët me një palë syze që ai ëndërronte t’i kishte. Gjatë Luftës së Dytë Botërore ishte e vështirë të bëje tregti dhe të duhej të ngeleshe borxh, edhe pse Ezra ia doli ta paguante këtë borxh. Ndoshta një mollë në ditë, nuk është edhe aq e mjaftueshme për të mbajtur doktorin larg.

Syze Dielli Moscot Fritz

328.00

Fritz ishte një djalë i sertë, pak i çuditshëm, një avokat me shumë prezencë. Edhe pse dukej i palëkundur dhe i ashpër në seanca gjyqësore, ai në të vërtetë ishte një djalë i mirë. I dizenjuar me fuqinë për të dhënë deklarata të , Fritz është forma e duhur.

Syze Dielli Moscot Gelt

349.00

Nëse e doni modelin Lemtosh, me urën në formë çelësi dhe me vida në formë diamanti, por kërkoni një palë syze edhe më të mëdha dhe më të guximshme, Gelt-i është modeli fiks për ju.

Newsletter